Lyžařská sezóna na Hochfichtu zahájena! Lipno nad Vltavou zve všechny na otevření zimní sezóny v sobotu 17.12.

11.12.2011 21:03

 

Lyžařské středisko Hochficht ( 45min. z Lipna) otevřelo v sobotu 14 km  upravených sjezdovek. Nejvíce mezi lyžařskými středisky na českých horách. Na sjezdovkách skiareálu Hochficht leží až 50 cm převážně přírodního sněhu.

V provozu je 4sedačková lanovka Hochfichtbahn, vleky Reischelberg-, Holzschlag- a Rehberger-lifte a v dětském parku také nejdelší zastřešený pojízdný koberec (185 m) v Horním Rakousku.

Lyžování na Hochfichtu bylo o víkendu za zvýhodněné ceny, celodenní skipas pro dospělého 27,50 €, děti a mládež až do 19 let pouze 14,50 €.  Speciálně pro mladé rodiny s dětmi skiareál Hochficht připravil na celou sezónu lyžování za symbolické 1 € na den (Schneemankarte – sněhulákova karta) pro děti do 10 let v doprovodu rodiče. Tato výhoda platí i v případě 1 platícího rodiče a např. 3 dětí do 10 let (r.n. 2002 a mladší).

Lyžování na Hochfichtu je možné od 9 do 16 hodin, cestu na Hochficht je možné si zkrátit přívozem přes Lipno v Horní Plané.

Aktuální informace o zahájení lyžařské sezóny na Hochfichtu sledujte zde: https://www.lipno-sternstein-hochficht.cz/component/content/article/56-live/167-snih-na-horach-vyska-snehu-skareal-lipno-sternstein-hochficht.html

 

Lipno nad Vltavou zve všechny na otevření zimní sezóny v sobotu 17.12. Je připraven bohatý program nejen pro děti, ale i pro dospělé. Více na...

https://www.lipno.info/kalendar-akci/zabava/48-zahajeni-zimni-sezony.html

 

 

 

—————

Zpět