Pozvánka na den českého rodinného lyžování na Sternsteinu – pátek 25. března 2016

21.03.2016 15:08

Podle kalendáře už sice vládne jaro, ale předpověď počasí slibuje na následující dny na horách sněžení. Proto zasílám pro Vaše hosty, kteří přijedou na velikonoční prázdniny, pozvánku na velmi výhodnou akci ve skiareálu Sternstein. Na Velký pátek 25. března lyžují české rodiny (až 2 dosp. + 3 děti do 15 let) celý den jen za 40 € (úspora až 65,50 €). Podmínkou k získání zvýhodněného skipasu je jednoduchá registrace emailem.

Více info o této akci zobrazíte ZDE

Podmínky na sjezdovkách jsou díky nočním mrazům stále dobré a s ohledem na avizované ochlazení vydrží i během následujících dní.

Na Hochfichtu jsou otevřeny všechny sjezdovky (21 km), ve Skiareálu Lipno 7,2 km a na Sternsteinu 3,6 km. Na běžky je možné vyrazit do areálu Schöneben, kde je upraveno 10 km stop pro klasický styl a bruslení.

Plánovaný konec lyžařské sezóny (poslední den lyžování): Hochficht (28.3.2016 – Velikonoční pondělí), Sternstein (29.3.2016), Skiareál Lipno (zatím neupřesněno).

Díky exkluzivním výhodám v turistickém průvodci Grenzgenial a Lipno.Card můžete ušetřit stokoruny za skipasy, půjčovny lyží, kol a koloběžek, aquaparky či návštěvu restaurací. 
Více info o slevách zobrazíte ZDE

UŽITEČNÉ ODKAZY:

Podrobné info o sjezdovkách i běžeckých tratích zobrazíte ZDE

—————

Zpět