Skiareál Hochficht – důležité informace před zahájením lyžařské sezóny

02.12.2019 10:24

1) Plánované zahájení lyžařské sezóny.
V případě příznivých sněhových podmínek to bude již 7. prosince, v opačném případě je dalším termínem 14. prosinec. Aktuální informace budou upřesněny na webových stránkách nebo Facebooku. 

2) Nové oficiální webové stránky
Pokud jste byli léta zvyklí na webové stránky www.hochficht.at, tak pod touto adresou už je nenajdete. Místo toho budete přesměrováni na nové oficiální webové stránky Hochfichtu s adresou https://skisport.com/Hochficht/cs, které byly spuštěny v říjnu 2019. Skiareál Hochficht je členem sdružení 11 lyžařských areálů Skisport.com, které nově pro všechny skiareály používá sdružující doménu www.skisport.com.

3) Slevy na Hochfichtu
Veškeré slevy (není-li uvedeno jinak) platí celou zimní sezónu, tzn. i během vánočních a jarních prázdnin i státních svátků! Týká se to zejména balíčkových skipasů, skupinového tarifu (Gruppentarif), "sněhulákovo" skipasu za 4 € (Schneemannkarte), atd.

Rovněž platí rodinná sleva 15 € na jednodenní lyžování s turistickým průvodcem Grenzgenial.

Letošní příjemnou novinkou je, že za dětské ceny (JUKI tarif) lyžuje nejen mládež do 19 let, ale nově také studenti do 26 let (do r.n. 1994)!

4) Novinky letošní sezóny
Hochficht jako každý rok investoval nemalé finanční prostředky především do posílení sněhové jistoty (technické zasněžování) a zkvalitnění služeb. Podrobné informace o novinkách si přečtete zde.

5) Silnice na Hochficht Nová Pec – Bližší Lhota
Mnoho z vás i hostů samotných se s obavami ptalo, zda bude opravovaná a uzavřená důležitá příjezdová silnice do začátku zimní sezóny otevřena. Podle informací od Správy a údržby silnic Jihočeského kraje je silnice od 1.prosince oficiálně otevřena. a

—————

Zpět