Sněhový servis Lipno-Sternstein-Hochficht 16.12.2016: před víkendem výborné podmínky

16.12.2016 09:24

Noční mráz umožnil provozovatelům skiareálů opět spustit sněžná děla.

Sjezdovky Skiareálu Lipno, Sternsteinu a Hochfichtu jsou díky nočnímu mrazu ve výborném stavu a lyžuje se bez čekání. Běžkaři mohou vyrazit do bílé stopy na Schöneben, kde je upraveno 4 km běžeckých stop k rozhledně Moldaublick.

  • Skiareál Lipno má otevřeno 4,8 km sjezdovek a v provozu všechny lanovky. Lyžuje se za ceny vedlejší sezóny. Na sobotu je naplánováno slavnostní zahájení sezóny s bohatým zábavným programem.
  • Sternstein má otevřeno 2 km sjezdovek vč. dětského parku s českými instruktory a v provozu je kombinovaná lanovka se 6sedačko i pojízdný pás v dětském parku. Od pondělí do čtvrtka platí sleva 1+1 skipas zdarma s průvodcem Grenzgenial (úspora 27 €).
  • Na Hochfichtu panují nejlepší podmínky na Šumavě. Otevřeno je 8,6 km sjezdovek a v provozu všechny lanovky a vleky. Lyžuje se za pultové ceny, s průvodcem Grenzgenial je sleva 3 € na jednodenní skipas.
  • Sněžná děla už jsou připravena také ve Skiparku Frymburk a nyní se čeká na připojení do el.sítě. Zasněžování by mělo začít během nejbližších dní.

Podrobnější informace zobrazíte zde.

Zdroj:

www.lipno-sternstein-hochficht.cz

Foto: Předpověď slibuje na celý víkend krásné slunečné počasí

—————

Zpět