Sněhový servis Lipno-Sternstein-Hochficht 29.12.2016: čerstvý sníh, výborné podmínky, nově otevřené sjezdovky a běžecké tratě na Hochfichtu

29.12.2016 09:16

V noci na čtvrtek se uklidnil nepříjemný vítr a vyjasnilo se. Na Lipensku a v okolí panuje nádherné slunečné počasí a na sjezdovkách výborné podmínky. V noci opět sněžilo a sjezdovky pokrývá čerstvý sníh. Díky bohaté sněhové nadílce byla dnes na Hochfichtu nově otevřena nejdelší sjezdovka - rodinná Stierwiese 3,4 km a upraveno už 37 km běžeckých stop. Sjezdovky Skiareálu Lipno, Sternsteinu a Hochfichtu jsou ve výborném stavu. Skiareál Lipno má otevřeno 8,9 km sjezdovek, Hochficht 12 km a Sternstein 3,5 km. 

  • Ve Skiareálu Lipno je otevřeno 8,9 km sjezdovek a v provozu je 6 ze 7 lanovek a vleků. 

 

  • Na Hochfichtu panují nejlepší sněhové podmínky na Šumavě. V provozu jsou všechny lanovky a vleky a otevřeno je 12 km sjezdovek. Pro běžkaře je na Schönebenu upraveno 37 km stop.

 

  • Na Sternsteinu jsou otevřeny sjezdovky Schlepplifthang + Familienabfahrt (1 850 m), Slalomhang (1 550 m) a dětský park Elefuntasia se zábavnými výukovými prvky a česky hovořícími instruktory lyžování. 

 

  • Ve Skiparku Frymburk byla dnes ráno opět spuštěna sněžná děla. 

Podrobnější informace zobrazíte zde.

Zdroj:

www.lipno-sternstein-hochficht.cz

—————

Zpět