Sněhový servis Lipno-Sternstein-Hochficht

24.03.2016 09:21

Zelený čtvrtek by se v letošním případě mohl jmenovat Bílý. Po půlnoci začalo sněžit a do rána napadlo na Lipně, Sternsteinu a Hochfichtu od 2 do 5 cm sněhu, který vytvořil v okolní krajině krásnou zimní kulisu (pro tuto lyžařskou sezónu dost možná naposled).

Na Hochfichtu jsou otevřeny všechny sjezdovky (21 km), ve Skiareálu Lipno 7,2 km a na Sternsteinu 3,6 km. Na běžky je možné vyrazit do areálu Schöneben, kde je upraveno 10 km stop pro klasický styl a bruslení.

Plánovaný konec lyžařské sezóny (poslední den lyžování): Hochficht (28.3.2016 – Velikonoční pondělí), Sternstein (29.3.2016), Skiareál Lipno (zatím neupřesněno).

Den českého rodinného lyžování na Sternsteinu: v pátek 25. března lyžují na Sternsteinu české rodiny (až 2 dosp. + 3 děti do 15 let) celý den jen za 40 € (úspora až 65,50 €). V případě, že se vaši hosté kvůli pozdnímu příjezdu nestihnou na tuto akci zaregistrovat do dnešních 16 hodin, zvýhodněný skipas přesto obdrží, pokud jim na vaší recepci vydáte jednoduché potvrzení (s razítkem), že jsou u vás ubytováni.

Více info o rodinné akci na Sternsteinu zobrazíte ZDE

Díky exkluzivním výhodám v turistickém průvodci Grenzgenial a Lipno.Card můžete ušetřit stokoruny za skipasy, půjčovny lyží, kol a koloběžek, aquaparky či návštěvu restaurací. Více info o slevách zobrazíte ZDE

Podrobné info o sjezdovkách i běžeckých tratích zobrazíte ZDE

—————

Zpět