Království lesa

17. 1. 2019 by admin1

Království lesa

Unikátní lesní hřiště!

V Království lesa najdete několik desítek atrakcí, lesní zoo, tvořivé dílny a mnoho dalších herních možností. Některé z nich vznikly přímo na míru tomuto nádhernému zákoutí šumavské přírody. Hodiny zábavy, určené pro všechny generace.

Oáza na Šumavě je zasvěcena hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

Můžete se zabydlet v bludišti loupežníka Godoše mezi mladými stromky. Ztratit se v mraveništi. Anebo na obří lesní trampolíně vyskočit až k  vzrostlým stromům.

Lesní hřiště najdete pár kroků od Stezky korunami stromů, dostanete se sem buď lanovkou nebo Stezkabusem. Zaparkujete zdarma na centrálním parkovišti, kde si i v nových samoobslužných pokladnách koupíte vstupenky. Pokud se registrujete ve Věrnostním klubu, obdržíte slevu. Všechny atrakce v Království lesa jsou inspirované lesem nebo šumavskou přírodou. Dovádět tak můžete v Hradních stezkách lesních zvířat, najít cestu ven z bludiště nebo dovádět na veverčí překážkové dráze.

Všechny herní prvky a sestavy jsou certifikované a promyšleně spojují zábavu s poznáním šumavské přírody v jejích rozmanitých podobách.

Více na stránkách:

Království lesa (kralovstvilesa.cz)

Fotografie