Ubytování Lipno

Popis apartmánů, vil, ceník ubytování a rezervační formluář najdete na samostatné stránce
www.ubytovani-lipno-in.cz

Ubytování Lipno - LIPNO-IN Logo

Nabízíme ubytování v několika různých lokalitách obce Lipno nad Vltavou.
Ideální místo pro vaši dovolenou!

 

Lyžařský areál je vzdálený cca 500m.

Rodiny s dětmi ocení 5 dětských hřišť u cyklostezky, travnatou pláž se stromy a pozvolným přístupem do vody, dětský koutek, zimní i letní animace, krytý bazén, výborné restaurace. Aktivní sportovci budou nadšeni z 20 km dlouhé in-line stezky, cyklotras všech stupňů obtížnosti a širokého výběru vodních aktivit. Doporučujeme vyzkoušet novinku paddleboard, plachetnice RS Vision a windsurfing.

Nekuřácké apartmány pro 2 - 6 osob, s oddělenými ložnicemi, moderně vybavené, umístěné přímo u travnaté pláže, s výhledem na přehradu Lipno a také apartmány komplexu Promenáda Lipno, v těsné blízkosti nové in-line, cyklo stezky, kolaudované v roce 2010. Nově nabízíme ubytování ve velmi pěkně zařízených vila domech pro 8-10 osob, v klidné lokalitě přímo u lesa.

Možné domluvit polopenzi v blízkých restauracích Loděnice, Lipno Point, Neptunus.


Nejčastěji nás hledáte jako:
apartmány lipno, dovolená na lipně, dovolená u vody, dovolená u vody v čr, letní dovolená lipno, levné ubytování lipno, levné ubytování lipno nad vltavou, lipno apartmány, lipno dovolená, lipno ubytování, lipno ubytování s dětmi, ubytování lipno, ubytování lipno nad vltavou, ubytování lipno-in, ubytování na lipně, ubytování s dětmi lipno, ubytování u sjezdovky