Golf

18. 5. 2021 by admin1

Golf

Golfová hřiště v okolí

Golfpark Böhmerwald – Šumava je jedním z nejlépe udržovaných golfových areálů v celém Rakousku, nachází se 50 min. jízdy autem z Lipna, u  hornorakouské obce Ulrichsberg.  Doporučujeme  předem si zarezervovat tee – time případně i golfový vozík. Navštivte také restauraci Golfwirt s rakouskou kuchyní, otevřenou denně. Místní speciality si můžete dopřát i na krásné venkovní terase s výhledem.

Otevírací doba: Denně v období duben – říjen. https://boehmerwaldgolf.at/ 

Adventure golf Lipno se skládá z 18ti jamek rozprostřených a zasazených do členitého terénu botanické zahrady, procházející kolem vodopádu a dvou jezírek s bohatou faunou a flórou. Hra není nijak fyzicky náročná a zahrát si může jak 3 leté dítě tak 99 letý senior. 

Hřiště zůstává osvětlené i pro večerní romantickou hru pod hvězdami doprovázenou příjemnou hudbou či holografickou projekcí. funspot Lipno – adventure golf

Golf Český Krumlov

18ti jamkovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které už více než 15 let provozuje Golf Český Krumlov. Sportovní resort obklopuje hotelový komplex Svachovka s hostincem a pivovarem Glokner a Destilérkou Svach (ve výrobnách si lze rezervovat komentované prohlídky včetně degustace vyráběných nápojů).

Všem  hřiště doporučujeme služby wellness Paleo Spa (800m2), které bylo otevřené v prosinci 2020. Pára, bio sauna, finská sauna, vířivka, ochlazovna s ledovou tříští, odpočinková zóna s výhledem na hřiště, společenská místnost s barem – fantazie vedle jamky 18! https://gcceskykrumlov.cz/ 

Golf Club Hluboká nad Vltavou

leží cca 1 hod. jízdy autem z Lipna, v krásném prostředí přímo pod zámkem Hluboká. Čeká na vás 68 ha,  27 jamek a velký driving range. Díky neustálému vylepšování hřiště, které probíhá od roku 2006, na Vás čeká velké množství záludných vodních kanálů, vodních jezírek, biotopů ….. 

http://www.golfhluboka.cz/ 

Fotografie z golfového hřiště Bohmerwald